WEEK 1#

By K. - 19:58

Krásný večer, dřív jsem se k notebooku nedostala, ale mám pro vás klasický článek co jsme dělali celý týden. Adámkovi roste už šestý zoubek, pár dní před Vánoci dostal druhý ovocný příkrm a baští masíčko a zařazujeme pomalu lepek. Zatím se plazí a já si to nesmírně užívám, protože vím, že pak začne honička. A v úterý bude mít osm měsíců! 💙


PONDĚLÍ
To byl Silvestr a už jsem vám o něm psala. Měli jsme krásný ohňostroj a o půlnoci se mladý pán kojil, takže si taky připil. Rok 2018 rozhodně patří k těm nejkrásnějším v našem životě a utkví v paměti už navždy. 

ÚTERÝ
Miluju ráno ten klid a ticho na Nový rok. Každoročně jsme jeli popřát babičce, Adámek nám po cestě domů usnul a pak jsme doma vybalovali všechno možné a hlavě spoustu dárků a začali si užívat domácí pohody, protože už nám po našem bytě bylo smutno. A stěhovali jsme postýlku k naší, protože Adámek teď hrozně reaguje když ho chceme do postýlky přendat, takže ho vždycky jen posuneme, nebo aspoň může spinkat na kraji postele a samozřejmě nemůže spadnout.


STŘEDA + ČTVRTEK
Manžel měl ráno teplotu, tak jsme z toho byli takový vydivočení. Začal i hodně kašlat, ale sjeli jsme i nakoupit aby jsme mohli vařit, protože jsme doma nic neměli. Ve čtvrtek bohužel musel do práce a pak jsme jen odpočívali doma a šli s malým ven.

PÁTEK
Manžel měl stále horečku a kašel, ale nijak extra nemocný se necítil. Jeli jsme do Mall pro deku na lezení značky Taf toys, která je skvělá, protože mají krásné jemné pastelové barevné barvy. Deka je velká a prostorná, takže ji Adámek využije. Ještě jsme zajeli pro něco do Tesca, to co nekoupíme v Lidlu a v Dmku jsme nakoupili nějaké jídlo. A hlavně jsem začala používat sérum od theOrdinary, o kterém bude v nejbližších týdnech článek.


SOBOTA + NEDĚLE
Jeli jsme koupit do Sconta botník, protože jsme měli jen takový kovový malý a ten se nám nelíbil, teď máme velkou komodu s dekorem dubu, takže se nám hodí ke zbytku nábytku co máme doma. Odpoledne jsme šli pěšky nakoupit nějakou zeleninu a manžel se samozřejmě zdravotně zhoršil, takže jde zítra pro neschopenku a léky a do středy bude doma. Já s Adámkem se zatím kupodivu držíme, takže si jdu na posílení udělat ještě šípkový čaj 😊

Mějte se krásně a užijte si tenhle víkend!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3