KOSMETIKA VIVACO

By K. - 10:00

V dnešním článku vám chci představit kosmetiku Vivaco, která má opravdu širokou nabídku. Já si vybrala tyhle tři krásné produkty a chtěla bych vám o nich dát vědět trošku víc. Co musím říct jako první, že obaly jsou vážně roztomilý! 😊


Sice jde jen o tester a dáreček, ale tenhle peeling mě taky hodně lákal, takže jsem za něj moc ráda. Kávové peelingy mám moc ráda a i tenhle moc krásně voní, takže pro milovníky kávy je jako stvořený! Obsahuje 100% kávu Robostu, himalájskou sůl, třtinový cukr a výživné oleje, takže je po aplikaci kůže krásně hlaďoučká a vyhlazená. Má všestranné využití, nejvíc bych ho využila na celulitidu a masáže těla a samozřejmě na pleť. Skvěle odstraňuje odumřelé kožní buňky, prokrvuje a vyhlazuje kůži. Hravě si poradí i s černými tečkami a umí zatočit i se striemi. Jen to chce pravidelné používání, zkrátka je skvělý.

Tenhle olejíček jsem si koupila na vlasy, protože si začínám od nového roku pravidelně dělat vlasové zábaly a ty vlasy se vám pak skvěle odmění, jde na nich vidět jak oleje potřebují a trošku víc výživy navíc prostě potřebují. Makadamiový olej na vlasy je klasika, protože skvěle hydratuje, regeneruje poškozené vlasy a vyhlazuje je. Je vhodný hlavně tedy na tenké vlasy, protože je krásně posílí. Já ho používám tak, že vlasy navlhčím, nanesu olej který občas zahřeju a nechám ve vlasech minimálně hodinu. Potom je nutné vlasy vymýt tak dvakrát, třikrát a jsou po aplikaci úplně jiné a jde to vážně poznat.


Tyhle bahenní masky mám ráda a tak pro mě byla jasnou volbou. Maska příjemně voní, což je super. A stejně jako peeling se dá použít na celé tělo a obličej. Hloubkově čistí a detoxikuje kůži a odstraňuje přebytečné tuky, takže se báječně hodí třeba na stehna. Musím říct, že dělá báječně vyhlazenou kůži, byla jsem po aplikaci úplně hebká. Krásně vyhladí vrásky a jsem z ní vážně nadšená, balení je obrovské takže se nemusíte bát ani na aplikaci celého těla. Stačí totiž velmi slabounká vrstva, aby maska hezky zaschla. Nebojte se, kůži nějak nevypíná, vůbec jsem po aplikaci nebyla červená ani vysušená, takže musím moc doporučit!

*spolupráce s Vivaco

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3