CO JSEM DOSTALA K VÁNOCŮM

By K. - 13:06

Krásný Nový rok vám přeji 💓 Doufám, že jste Silvestra prožili jak jste chtěli a hlavně se nic nestalo 😊 My na nějaké oslavování Silvestra moc nejsme, ale měli jsme vážně krásný ohňostroj a Adámek se o půl noci samozřejmě těmi ránami probudil a kojil se, takže si taky připíjel na Nový rok. Já jsem zvědavá co nás letos čeká, Adámek bude mít v květnu rok a myslím si, že se nazastavíme 😊 Já mám určitě pár cílů do nového roku, takže se zítra můžete těšit na článek. Dnes vám jdu ukázat co mě čekalo pod vánočním stromečkem 🎄 Jinak hlavní dárek bylo auto, které jsme dostali začátkem června a nejvíc toho dostal samozřejmě Adámek. Ale i naše dárky co jsme pořídili sklidili úspěch a udělalo nám to obrovskou radost! Pak jsme dostali různé drobnosti do domácnosti, které se vždycky hodí - různé zapékací mísy které jsme potřebovali, utěrky, vánoční deku kterou vidíte na fotkách a tak. A úplně ten nejkrásnější dáreček jsme dostali v květnu 💙


Dostala jsem svoje vysněné válenky Emu, nosila jsem je už v listopadu, abych je pořádně využila a jsou perfektní. Ty peníze za to určitě stojí a s válenkami co jsem měla doma se to absolutně nedá srovnat. Jsou nepromokavé, neuvěřitelně teploučké a měkké, takže se v nich chodí strašně pohodlně!


Parfém jsem vybírala docela dlouho, nakonec to vyhrál tenhle podpatek od Caroliny Herrery. Je to krásně smyslná a ženská vůně. Ideální na zimu, protože je hodně sladká, nejvíc z ní cítím čokoládu a jasmín. Vůně je vážně kouzelná! Kupovala jsem ji už na dny Marianne, ale bohužel byla 50ml už vyprodaná, tak mám jen 30ml, tak snad mi nějakou dobu vydrží.


Protože bázi Porefessional od Benefitu miluju, rozhodla jsem se zkusit tuhle přímo na zmatnění pleti. Báze má obrovské balení, takže mi vydrží několik let a funguje skvěle. Pleť opravdu krásně zmatní, na skoro celý den a líčení na ní pak skvěle vydrží. Má takovou vodovo gelovou konzistenci, takže se s ní hezky rychle manipuluje. Takže jestli máte mastnou pleť, směle do ní!


Paletky stínů od Urban Decay miluju, tohle je moje třetí a rozhodně mám ještě zálusk na Basics2, kterou má mamka. Tuhle verzi už jsem měla a potřebovala jsem ji znovu, protože přesně tohle jsou moje barvy a používám je na každodenní líčení a prostě pořád. Jsou teda hodně, hodně prášivé, ale kupodivu na víčku sedí pěkně a vydrží celý den.


Tenhle bláznivý rozjasňovač od Fenty beauty mě nenechal chladnou. Je hodně bláznivý a rozhodně nejlíp bude vypadat v létě a na opálené kůži, ale musela jsem ho mít. Je úplně zlatý a šíleně třpytivý, ale hlavně pod vánoční stromeček se mi šíleně hodil. Protože jsem už dlouho nevyzkoušela nějaké dražší řasenky, zvolila jsem Better than sex a Roller lash. Řasenky to jsou dobré, nemám s nimi žádný problém - ale já už nějaký zázrak asi nemůžu čekat. Srovnala bych je klidně s řasenkou od Maybelline, ale spíš to bude tím že sama od sebe mám řasy poměrně dlouhé, husté a oddělené a potřebuji je spíš vážně jen obalit černou barvou, protože na konečkách jsou světlejší. Ale vzpomněla jsem si na Doll Eyes od Lancomu a na tu mám zálusk po těchto!Z oblečení jsem si vybrala jen obyčejné bílé tričko s černým nápisem, které je mi bohužel větší, protože jsem za tu dobu zhubla, ale nevadí když bude spíš oversized. A dostala jsem tohle mega balení krásných náušnic, které jsou totálně skvostné a hlavně v létě budou vypadat skvěle. Dostala jsem ještě kabelku, kterou jsem zapomněla vyfotit, tak ji uvidíte v nedělním článku.

A co čekalo pod stromečkem vás? 🎄

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3