WEEK 48#

By K. - 12:50

Krásné nedělní odpoledne, Adámek nám spinká venku v kočárku a já jsem tu se souhrnem toho co jsme dělali za celý týden. Dnes máme třetí adventní neděli a na mě už konečně dýchla vánoční atmosféra, možná taky proto, že jsme včera ozdobili vánoční stromeček, aby jsme si ho pořádně užili 🎄 A určitě tomu přispěla i ta troška sněhu co je venku.

PONDĚLÍ
Ještě vám ukazuji co jsme dostali na Mikuláše, zase se mamka zbláznila. To je tak, když jí řeknu že prostě chceme jít zdravě, achjo.. V pondělí jsem byla u kadeřnice, ale nechala jsem si na melír dát přeliv a to byl kámen úrazu. Bylo to hnusný, šedý a tmavý a snažila jsem se to vlastně za celý týden vymýt. Adámek spinkal tři hodiny v autě, takže to s tatínkem v pohodě zvládl.

ÚTERÝ 
Já pořád vymývala vlasy a byla jsem z toho hotová. Sice jsem si je totálně přesušila, ale přeliv je pryč. Není nad klasiku zůstat u melíru, ale myslela jsem si že s přelivem to bude víc ledový no. Naštěstí zabrala soda, citron a ocet. Taky jsme dělali bezlepková těsta na perníky, linecké a rohlíčky. Jenže byly šíleně suchý a drolivý, tak jsem ráda že jsme udělali aspoň plech. Ještě chci dělat banány v bezlepkových piškotech s čokoládou, tak uvidíme co bude z toho. STŘEDA
Manžel šel s Adámkem odpoledne ven sám, protože já doma dělala nějaké věci. Vařili jsme si oběd a pak zajeli na rychlo do Dm a já si po neskutečně dlouhé době koupila vlasové věci od Lee Stafford a absolutně nechápu proč jsem je přestala používat. Za prvý miluju tu jejich vůni a všechny ty přípravky mi na vlasy sedí jak ulitý. Teď používám řadu pro vlasy které nikdy nedorostou a mám s ní výborné zkušenosti.

ČTVRTEK
Šli jsme na vánoční trhy, Adámek je celé prospinkal. A jako pěkný, ale že by nás to vzalo nějak za srdce se nedá říct. Samozřejmě jsme zkusili nějaké jídlo a jako každý rok to nestálo za nic. A protože nám do Dm došel obří balík s Adámkovými příkrmy, tak jsme zajeli ještě tam.

PÁTEK
Zůstali jsme doma a po dlouhé době jsme nejeli k našim a užívali si jako rodinka tady u nás. V Tescu jsme si nakoupili nějaké prasečinky a mě pak bylo totálně blbě a těžko, už to na mě není, odvykla jsem si no. A koukali jsme na seriály.


SOBOTA
Balili jsme další dárečky a jeli jsme koupit stromečky. Letos docela pozdě a tak se nám podařil výběr až ve druhé prodejně. K nám domů menší a k našim až ke stropu. A tak jsme si ho rovnou i nazdobili aby jsme si ho užili, protože přes Vánoce budeme hlavně u našich. Ale domlouvali jsme se, že si užijeme i tu atmosféru tady. A ještě jsme museli zajet do Unihobby pro bílé baňky, protože jsme jich měli málo. Stromeček vám ukážu na Štědrý den 🎄 A hlavně nám Adámek spinkal odpoledne doma, tak snad mu to zůstane, aby jsme s ním nemuseli pořád jezdit.

NEDĚLE
Dnes nás čeká úklid, vaření a dobalíme dárky. Před chvilkou jsme se vrátili z procházky a já si nutně musím koupit zateplené punčochy, třeba oproti manželovi mám z venku úplně promrzlé nohy. A dostala jsem nápad, že když mám doma plný obří šuplík kosmetiky, Adámkovo oblečení co už mu je malé, že to dám do nějakého azylového domu pro matky s dětmi, takže se těším jak to celé dopadne.

Mějte se krásně a užívejte tenhle krásný čas!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3