WEEK 47#

By K. - 19:55

Zdravím vás takhle večer, ale dřív jsem se k notebooku nedostala, protože toho bylo docela dost. Před Vánoci je to asi normální, že je to všechno takové hektičtější a právě i tak chci být na blogu aktivní a mám hodně plánů na články. Hlavě se teda můžete těšit na články o mém porodu! 😊

PONDĚLÍ
Zůstali jsme doma a udělali docela hodně práce, uklízeli jsme a tak. Konečně, bylo to potřeba a předtím jsme se nějak nemohli k tomu dokopat. Nebylo to takové to povrchové uklízení, takže jsme to pořád odkládali.

ÚTERÝ
Na otočku jsme zajeli do Vaňkovky kam jsem vyskočila jenom já. Koupila jsem si nádhernou tvářenku MAC, kterou vám ještě ukážu a korektor, olejíček na vlasy a nějakou vánoční kosmetiku od Yves Rocher, kterou taky uvidíte.


STŘEDA
Byl Mikuláš, takže jsme vyrazili na klasickou každoroční projížďku, aby jsme nějaké viděli a pár skupinek jsme potkali. U našich a babičky už nás čekali obří nadílky sladkostí, takže zdravá strava někde.. A to mamce vždycky říkám, ať to nekupuje a koupí raději kvalitní rajčata 😁 No, takže nálož Kinder čokolád a všeho možného. Adámek dostal nějaké ponožky a tak. Nicméně bych měla mít nadílku ve foťáku, tak vám ji zpětně možná ukážu.

ČTVRTEK
Mamku jsme vezli k mé kadeřnici a byla hrozně spokojená, takže i já jsem měla radost. Já jdu zítra na melír a už se nemůžu dočkat. Mimochodem jsem se rozhodla zase najet na růst vlasů a zkusit si nechat vlasy narůst. Mám s tím opravdu bohaté zkušenosti, protože ještě před pár lety jsem měla vlasy na ježka. Ale o tom až někdy příště.. Prostě mám chuť na delší vlasy, takže teď nastene kolečko všech možných šamponů, vitamínů a sér. A já se hrozně těším! Aspoň mám nějakou cestu.. 


PÁTEK + VÍKEND
V pátek jsme jeli k našim a celý víkend byl takový poklidný. Já hledala nějakou kosmetiku, protože se chci teď zaměřit na pleť trošku víc, protože to není žádná sláva a pozoruju, že potřebuje péči. A tak nějak jsem na to poslední roky kašlala a je to vidět. Dokonce i na těle, takže se můžete těšit na spoustu beauty článků. Chtěli jsme koupit stromečky, ale nějak to nevyšlo, takže snad tento týden. A hlavně měl Adámek včera 7 měsíců! 💙 A protože jsem se pořád nedostala k balení dárečků a pečení, tak tento týden na tom musím hoodně zamakat.

A zítra se těšte na článek o výborné kosmetice, která mě uchvátila!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3