NÁKUPY ZA POSLEDNÍ DNY

By K. - 18:32

Tak dneska zase takový rychlo beauty článek s kosmetikou. Dneska byla moje mamka u kadeřnice ke které chodím i já a byla hrozně spokojená, takže jsem moc ráda. Navíc nám Adámek spal dvě hodiny v autě, takže má dobrou náladu i přes rostoucí zubák. Já si v Douglasu musela koupit korektor od MAC a mamce jsem vzala nějaké vzorečky od Sisley, protože má šíleně dehydratovanou a suchou pleť, jako struhátko, tak snad jí budou vyhovovat. Ale jdeme na článek, musíme ještě dnes udělat kalendář s Adámkovými fotkami, aby do Vánoc vůbec stihl přijít.Laky Trend it up mám ráda a tyhle jsou v takových vánočních odstínech. Jeden je takový malinový, matný a vydrží poměrně dlouho. Druhý jsem si koupila vyloženě ke stromečku, je krásně zelený a lesklý. Takže se na něj moc těším. 


Nutně jsem potřebovala nějaký matný pudr a tyhle transparentní mám ráda. Vím, že drogérkové pudry jsou srovnatelné s těmi z parfumérek a tak jsem našla tenhle od Catrice. Zmatní na krásně dlouho, je za suprovou cenu a dělá krásně hladkou sametovou pleť. A rozhodně nezanechává bílé stopy. Vzorečky od Origins jsou k nákupu, z medové čistící masky zatím unešená nejsem, mám čistící a ta se mi zdá lepší a čistící gel na suchou pleť asi věnuju mamce, ale taky ho musím vyzkoušet 😊


Gel na obočí Trend it up je skvělý a používám ho opakovatelně. Má velmi pěknou studenou barvu, malinký kartáček a proto se s ním dobře pracuje. Obočí je po aplikaci hezky zafixované a hustší. Dál jsem koupila tvářenku (je teda psaný rozjasňovač), která mě naprosto zaujala svými barvami. Je vánoční, takže mě prostě brala! 😊 Když se barvičky smíchají dohromady, je to božský odstín. Takový studený hnědý se zlatými mini třpytečky a na tvářích vypadá opravdu luxusně!A v neděli se můžete těšit na rekapitulaci našeho týdne!

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3