KOSMETIKA S MORINGOU

By K. - 10:59

Krásný Silvestr, doufám že si užíváte pohody a klidu a dneska hezky oslavíte Nový rok! My nějak zatížení na Silvestra nejsme, ale každoročně odpálíme alespoň petardy, takže se těším 😊 Možná by jsme nedělali ani to, ale když se letos narodil Adámek tak to chce nějak oslavit, takže tak trochu na jeho počest 💙 Ale doufám, že půlnoc v klidu prospí a rány ho neprobudí. Dnes vám chci ukázat kosmetiku s moringou, která je nyní velmi populární.CO JE VLASTNĚ MORINGA?
Je to rostlinka zázračného stromu, která má v sobě mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků. Na téhle stránce mají spoustu různých produktů právě s moringou. Všemožné doplňky stravy, čaje a hlavně kosmetiku, kterou jsem chtěla vyzkoušet já. Asi nejvíc zajímavé je, že rostlinka obsahuje třeba vápník, draslík, zinek a omega 3 mastné kyseliny, což z ní dělá báječnou látku v péči o pleť.
Rozdíl v krémech je pouze ten, že noční je trošku víc hutnější a výživnější. Oba dva mají docela netypickou vůni, ale to pro mě mají všechny tyhle produkty s moringou. Obsahují kyselinu hyaluronovu a právě olejový extrakt ze semen moringy. Musím říct, že krémy jsou vážně kvalitní a pleť je po nich hezky vyživená, heboučká a hlavně vyhlazená. Rozhodně mě příjemně překvapily!Olej jsem si nepořídila na lupy, ale spíš na vlasové zábaly pro podporu růstu vlasů. Olej má kapátko, takže se dobře aplikuje do vlasové pěšinky. Vlasovou pokožku regeneruje a hlavně vyživuje vlasové folikuly a právě tím má podporovat růst vlasů. Já tyhle vlasové oleje mám moc ráda, většinou si je ve vlasech nechám pár hodin a pak pořádně umyju vlasovou pokožku. 

Čistící gel používám před aplikací krému. Pleť čistí velice jemně a šetrně, ale póry i tak vyčistí důkladně. Vytváří na pleti spíš takové mlíčko, což mi je příjemnější než pěna. Pleť uklidňuje, hydratuje a zpomaluje stárnutí pleti. Obsahuje skvělý mandlový olej a extrakt z listů moringy.

*spolupráce s Moringacaribbean.cz

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3