KOSMETIKA ORIGINIS

By K. - 20:18

Říkala jsem si, že přes Vánoce nic psát nebudu, ale jelikož vás sem chodí hodně a jsem za to hrozně ráda, tak chci aby tu byly nové články 😊 A protože mám nějaké připravené, tak je sem dám. Ale po Novém roce plánuji různé recenze, zajímavé články o kosmetice a určitě nějaká ta předsevzetí nebo shrnutí celého roku 2018. Už se na to moc těším!


ORIGINS ZERO OIL ČISTÍCÍ GEL
Kosmetiku Origins koupíte v Sephoře a já ji kupovala ještě v době, kdy jsem nepoznala jiné zajímavé značky, které mě lákají v péči o moc víc. Všeobecně se teď snažím v péči o pleť se víc zaměřit na tu kvalitu produktů a co si budem - tyhle parfumérkové kosmetiky jsou hlavně marketingový tah. Čistící gel teda hodně pění, což mi docela vadí, protože jde blbě smýt, ale zas alespoň pořádně vyčistíte pleť, až tak že jakoby vrže, což je správně. Používám teď totiž třífázové čištění pleti a zatím jsem moc spokojená. Pleť je po gelu hezky matná a řekla bych, že postupem času se i čistí póry. 

ORIGINS CLEAR MASKA
Klasická černá maska, která schne do takové krustičky, ale jde dobře smýt. Pleť je určitě hezky jemná a hladká, ale nějaké extra vyčištění a stažení pórů nevidím. Prostě jsem čekala víc na to jak je tahle kosmetika zpropagovaná a všichni o ní píší.

ORIGINS ZERO OIL MLÉKO NA PLEŤ
Krém má stáhnout póry, což rozhodně nedělá. Znám mnohem lepší krémy, které si s tím poradí. Je ale příjemně hydratační, což i u mastné pleti je velmi důležité. Mléko je hodně tekuté a řídké, řekla bych až vodové, takže pleť vážně hezky zmatní. Trošku trvá než se vstřebá a používám ho spíš večer.

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3