KOSMETIKA MEDIK8

By K. - 13:31

Dnes pro vás mám recenzi na úžasnou kosmetiku Medik8, která mě hrozně zaujala. Na stránkách kosmetika4u.cz najdete nejen Medik, ale spoustu jiných zajímavých značek. Poslední dobou se totiž spíš zaměřuji na tu kvalitnější a lékárenskou kosmetiku a hrozně mě to baví. Navíc chci nasbírat co nejvíce zkušeností do svého kosmetického salonu, abych věděla co zákaznicím doporučovat. Tak jdeme na to!


Musím uznat že design kosmetiky Medik se mi opravdu hodně líbí. Je jednoduchý a čistý a moc hezký!


Jako první jsem si vybrala peeling, který je v péči o pleť nesmírně důležitý a já jeho aplikaci prostě miluju. Jsem ale docela náročná, protože mám ráda peelingy které dělají opravdu hezký efekt a mají hrubší zrníčka. A super, tohle tenhle peeling přesně splňuje! Úplně jemně a čistě voní a na pleti funguje trošku jako gomáž, ale až po delším "peelingování". Pleť je po něm krásně vyhlazená, jemná a matná, což je to co já vyžaduji. Peeling je tedy vhodný na mastnou a smíšenou pleť a póry dokáže čistit opravdu hloubkově. Obsahuje třeba významnou kyselinu mandlovou a salicylovou, které mají v ošetření mastné pleti velký význam.

Na tohle tonikum jsem se obzvlášť těšila, protože při mé mastné pleti tonikum prostě potřebuji. Zaujal mě jeho obal, který je skleněný a už to působí luxusním dojmem. Tonikum krásně přírodně nasládle voní a na tamponek ho stačí opravdu trošinku, takže dlouho vydrží. Já ho používám jen tam, kde mám rozšířené póry, což je nos a tváře kolem nosu a občas na bradě. Na periferie obličeje si chci pořídit nějaké hydratační tonikum a celkově se teď v zimě chci dehydrataci pleti věnovat víc. Tonikum je příjemně osvěžující a póry stáhne vážně okamžitě. Navíc je pleť po něm hezky rozzářená, ale přitom matná. Umí si poradit i s černými tečkami a dokonce pleť dokáže hydratovat, což je super. Má dokonalé složení, obsahuje třeba červený jetel a jemné kyseliny.

Jako poslední věcí jsem si vybrala tohle antioxidační sérum vhodné na mastnou pleť. Spadla mi z něj brada, protože je neuvěřitelně lehoučké, nemastné a dělá perfektní pleť. Je po něm krásně hlaďoučká a jemná a navíc zmatněná, což je výborné před líčením. Výborně léčí akné a problémy na pleti a pozoruji že vyhlazuje i jemné vrásky a linky. Rozhodně sjednocuje pleť a jakoby "bělí" flíčky po akné. Sérum je nutné hezky "vtlačit" do pleti, počkat dvě až tři minuty a nanést krém který používáte. Já sérum používám na noc a kolikrát i před líčením a jsem s ním hrozně spokojená.


Za vyzkoušení značky Medik8 jsem hrozně ráda, protože mě lákala už dlouho a právem. Rozhodně nezůstanu jen u těchto produktů a budu zkoušet dál, protože mě tyhle trošku jiné značky kosmetiky než v běžných parfumeriích hrozně zajímají.

*spolupráce s kosmetika4u.cz

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3