INSIGHT VLASOVÁ KOSMETIKA

By K. - 16:57

Původně jsem vám chtěla ukázat hračky pro Adámka, které dostane pod stromečkem, ale protože dnes od rána byla šílená tma, radši jsem nefotila nic. Takže snad do středy se udělá trošku světlo a já budu moct věci nafotit. Takže vám dneska ukážu vlasovou kosmetiku, kterou jsem si koupila tak trošku kvůli mé kadeřnici. 


Vůbec jsem tuhle vlasovou značku neznala a jsem z ní vážně nadšená. Ikdyž se mi zdá, že u kadeřnice dělá lepší efekt, což nechápu. Sice na moje vlasy použila masku pro barvené vlasy, ale to mi nepřijde tak markantní rozdíl. Taky to máte tak, že po kadeřnici máte vždycky vlasy perfektně umyté a doma to stojí za prd? 😁 Tahle kosmetika je přírodní, bez silikonů, zajímavě voní a je za skvělé ceny!


Já si teď pořídila tuhle sadu, která stála necelou pětistovku a je na zničené vlasy. Což úplně nemám, ale tak nějak pořád nedokážu nakupovat věci třeba jen na barvené vlasy apod. Věci mají dodávat vlasům vitalitu a lesk. Mě osobně se líbí, že nemám vlasy těžké, což nesnáším. Šampon hezky pění, ale používám ho na dvakrát, mám ráda 100% umyté vlasy zbavené všech možných laků a olejíčků. Kosmetika obsahuje extrakt z pšeničných klíčků, olivové máslo, arganový a rýžový olej. Mezi kondicionérem a maskou nevidím nějaký zásadní rozdíl. A je dobré, že balení jsou opravdu velká, což mám ráda.


Jak se ale znám, tak rozhodně u téhle kosmetiky neskončím a budu hledat dál. Baví mě to a hlavně vím, že by si pak vlasy zvykly a věci na ně nefungovaly tak jak mají. Jaká je vaše oblíbená kosmetika na vlasy? Ať už levná či dražší 😊

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3