DÁREČKY PRO ADÁMKA

By K. - 12:28

Dnes vám chci ukázat co jsme pořídili Adámkovi pod 🎄 Řekli jsme si, že to letos nebudeme nějak přehánět, jak s dárky pro sebe tak ani pro malého, přece jenom mu kolem Vánoc bude 7 a půl měsíce a žádný rozum z toho nemá. Ale prostě dárečky mít musí, to je jasné 🎅 A tak jsme nakoupili to, co si myslíme že využije buď hned nebo za pár týdnů či měsíců. Něco úplně moc dopředu jsme kupovat nechtěli a já spíš chci, aby z nových věcí měl radost hned a mohl je využívat. Další dárečky bude mít určitě od našich a babiček, takže stejně toho nakonec bude mít nejvíc 😊 Plus jsme ještě kupovali jídelní židličky a setík na jídlo, ale to vám ukážu později. Takže pokud máte zhruba stejně staré dítko a nevíte co na první Vánoce pořídit, tak vám třeba dnešní článek pomůže. My se teď vrátili z procházky, Adámek zase spinkal hodinku a půl, v tom novém fusaku se mu vážně líbí, musím vám ho vyfotit! Ale teď už jdeme na článek, protože malý leží vedle mě a je to otázka chvilky kdy se bude dožadovat kojení 😍Dárečky jsou objednané hlavně z trendybaby.cz a ondalek.cz. Tenhle hrací pultík  Taf toys už jsem viděla dávno a hrozně mě zaujal, podle mě jde o skvělou motorickou hračku a Adámkovi se pak určitě bude líbit co to všechno umí, jak to hraje a tak. Dá se připevnit i na postýlku, podle mě má krásné decentní barvy a bude to zábava! Motorické hračky určitě můžu doporučit, tím nezkazíte nikdy nic a dítko je využije.


Další je tahle roztomilá sovička telefonek, která dělá různé zvuky když se dotýkáte tlačítek. Vzala jsem ji protože je hrozně podobná chrastítkům se zvířátky které máme doma a protože si myslím, že se to Adámkovi bude líbit, přece jenom když něco hraje tak je to nejlepší. 


Takové ty dřevěné hračky a vkládačky jsem zatím nepořizovala. Zdá se mi na to Adámek ještě hodně malý a co jsem četla všechno je to více méně od roka, takže není kam spěchat. Tyhle kroužky Little Dutch jsou ale plyšové, takže paráda. Mají mintovou barvu a moc se mi líbí. Další věcí je kousátko, protože s tím prvním žirafy Sophie jsme hrozně spokojení a Adámek ho má moc rád. Je z přírodního kaučuku stejně jako ty barevné kostičky. Kousátko je opravdu pěkné a kvalitní a navíc může sloužit i jako chrastíko a je pěkně barevné.


Tyhle barevné kostičky jsou na stejný způsob, takže je miminko může hezky kousat. Zuby budou růst dál, že jo! Je skvělý jak z nich vystupují ty žirafky a navíc mají hezké barvičky. 


Jedinou dřevěnou hračkou jsou tyhle kuličky Kindsgut, myslím že to Adámka stejně hned zajímat nebude, ale později to snad využije. Zatím jsem to nechtěla rozbalovat, tak prosím omluvte ten obal 😀


Oblečení se hodí vždycky, co si budeme povídat. A já mám měkké dárky ráda! Koupili jsme nějaké overálky a bodýčka v F&F ve větší velikosti. Ale teda u nich velikost 6-9 odpovídá asi na rok, nebo nevím. Rozhodně tomu našemu drobínkovi budou tak v únoru 😁Knížky jsou základ. Já vybrala tyhle s měkkou obálkou a barevnými obrázky. Hodně obrázků, málo textu. To Adámek vyžaduje. Ještě bych chtěla sehnat možná nějaké hudební knížky, ale ty možná dostane od mamky, tak uvidím. Tyhle jsou ale moc hezky ilustrované!

Tak a protože se mi tu už Adámek plazí po posteli a bouchá mi do notebooku, jdu se mu věnovat, nebo mi ten článek ještě smaže 😁

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3