WEEK 44#

By K. - 15:18

Krásné nedělní odpoledne, dnes je to zase článek o tom co jsme dělali tento týden. Bylo toho zase požehnaně, tak příjemné čtení! 😊


PONDĚLÍ
Vařili jsme si rizoto se žampiony a ricottou a odpoledne nám Adámek usnul v autě. Má pěkně posunutý režim kvůli změně času, ale teď už se to snad dává dohromady.

ÚTERÝ
Jeli jsme pro džíny na Zoot, které jsou v Petite verzi a výborně mi sedí. Jsem ráda, že jsem takový styl jeanů našla, protože při mých 150cm skvěle padnou. Adámek už cestou tam usnul, v autě klasika. A ještě jsme zajeli na nákup do Tesca, kde jsem neváhala a Adámkovi koupila nějaké vánoční oblečky 🎄 Šíleně foukalo, takže jsme museli malého pořádně chránit před tím šíleným vichrem. A hlavně mu pořádně rostly zoubky.


STŘEDA
Šla jsem s Adámkem na procházku a hned usnul v kočárku. Odpoledne jsem rychle skočila do Stradivariusu a koupila si kabát se kterým jsem hrozně spokojená, dlouho jsem takový střih chtěla a tenhle je krátký, takže v něm jde vidět, že mám nohy! 😂 Ještě jsem šla do Dm, kde se vždycky cítím jako v ráji a nejradši bych tam přes noc byla zavřená, abych si mohla všechno vyzkoušet a prošmejdit.


ČTVRTEK
Dostala jsem od manžela kytičku k sedmiletému výročí, které máme dneska. Protože si vzal v pátek dovolenou, aby jsme si udělali hezký den. Jeli jsme k manželově babičce na návštěvu ukázat malého a cestou zajeli do Olympie. Adámek je v obchodech spokojený a v pohodě, takže mám štěstí 😀 V H&M jsem si koupila obyčejné basic bílé tričko, které mi chybělo a zase svetr - tentokrát šedý s rolákem, když já jsem na těch svetrech prostě závislá.. A ještě chci hnědý 😀 Dala jsem si ve Starbucks javorové latté a jeli jsme domů a udělali jsme si pěkný večer. 

PÁTEK
Šli jsme na takovou pozdní snídani do Mymika café v Brně. Po hrozně dlouhé době ve městě, což je pro nás vážně svátek. Měli jsme výborné dortíky a kafe a malý byl hrozně hodný. Dokonce nám potom usnul venku v kočárku, takže jsme si mohli projít město. Všimli jsme si jaké pokroky Adámek dělá a přijde nám, že se teď hrozně rychle vyvíjí. Nádherně pase a dělá posuny a skoro lozí po bříšku. Takže jsme šíleně šťastní. Jeli jsme ještě do Olympie s dědou - mým tátou, který si potřeboval koupit boty a zašli jsme ještě do Sklizena na jídlo. A pak jeli k našim, zase nás překecal 😁 A hlavně, na Evropu 2 jsem si napsala o písničku a bylo to dokonalý, popřáli zdraví Adámkovi který bude mít další týden půl roku!SOBOTA
Museli jsme v Dm koupit Adámkovi plínky, protože u rodičů už neměl. A pekli jsme výbornou bezlepkovou buchtu s vanilkovým pudinkem, zakysanou smetanou s kokosovým mlíkem a je vážně dobrá. Ještě jsme s Adámkem zajeli k mé babičce, aby ho taky viděla. A prostě trávili víkend u našich.


NEDĚLE
Dneska je to přesně 7 let co jsme s manželem spolu. Psala jsem o tom i na Insta. Dostala jsem nádhernou kabelku 💓 Adámek nám po cestě od našich spinkal, takže je spokojený. Uvařili jsme si skvělý oběd, tortillu s kuřecím masem, batáty a avokádem s česnekem, mňam! Teď mě čeká jen kojení a kojení, musíme doma pouklízet a něco hodlám pracovat na blog. A hledat dárky na Vánoce, sušit vlasy, dělat si smoothie a spoustu dalšího, jako vždy 😀


Mějte se krásně!

  • Share:

You Might Also Like

1 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3