VĚCIČKY NA PŘEBALOVÁNÍ

By K. - 10:15

Krásné deštivé sobotní ráno. Dnes pro vás mám článek o věcích, které potřebujeme na přebalování a tak nějak celkovou hygienu 😊 Používáme výhradně značku Babylove z Dm, nejen proto, že já Dm miluju, ale hlavně jsme s těmi věcmi naprosto spokojení. Navíc všechny tyhle věci seženete na Dm eshopu, což je super.


Pro Adámka máme samozřejmě plínky, čistící ubrousky na zadeček i tělíčko, přebalovací podložky, ubrousky a osušku.


Tyhle plínky stojí 189 Kč a je jich tam 50, což je podle mě ta nejlepší cena. S plínkami jsme začali s úplně těmi malinkými, které ještě měli proužek který ukazoval jak moc je plína počůraná. Teď tam už proužek není. Nikdy jsme s plínkami neměli problém, jsou krásně pružné a savé. Navíc jsou doplněny o krásné obrázky zajíčků 👍 Osušku máme taky z Dm, je to značka Xkko. Osuška je bambusová, super hygienická a hlavně výborně savá a krásně jemná a šetrná k dětské pokožce.


Vlhčené ubrousky kupujeme v sadě po čtyřech, což je pro nás výhodné. Ale mají i větší balení. Je jich tam 320ks a stojí pouhých 109 Kč. Což je úžasná cena za ještě lepší produkt. Když byl Adámek úplně malinké miminko, tak jsme měli jiné a ihned z nich měl pupínky. Tyhle jsou extrémně jemné, měkké a vhodné na citlivou pokožku. Jsou napuštěné jemným mlékem, které hydratuje pokožku a obsahují panthenol, který kůži regeneruje a chrání. Zadeček dokáží krásně vyčistit i od té největší nadílky! 😁 A to mi věřte, že jsme vyzkoušeli i ubrousky, které byly spíš suché.


Tyhle vlhčené ubrousky jsou na celé tělo a používáme je když třeba nevyjde čas na to Adámka vykoupat. Je to taková dobrá varianta. V autě máme i malinké balení což je super, doma tohle větší 80ks za 39 Kč. Ubrousky jsou heřmánkové a extrémně šetrné k dětské pokožce. Krásně jemně a čistě voní a výborně fungují.


S podložkami na přebalování jsem celkem bojovala, protože mi přijde, že se všechny rychle prošoupou. Tyhle jsou přeci jenom víc pevnější a vydrží déle. 10ks stojí 70 Kč a jsou hezky měkké.


Jako poslední věc jsou samozřejmě ubrousky, ty nesmí chybět. Tyhle jsme koupili teď úplnou náhodou, protože mě hrozně zaujal design, který se do pokojíčku skvěle hodí 💙

Já zkrátka Babylove z Dmka miluju a co používáte vy? 😊

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3