NYX KOSMETIKA

By K. - 8:00

Krásné ráno, dnes pro vás mám takovou rychlo recenzi kosmetiky od NYX. Od téhle značky už jsem toho měla vážně spoustu, ale opakovatelně rozhodně kupuji matné tekuté rtěnky. Tak jdeme na to!
LIP LINGERIE
Mám několik odstínů, ale pravidelně používám tyhle dva. Mám ještě i nějaké světlejší, ale ty používám spíš na jaře. Jsou to vážně výborné pigmentované rtěnky, které dlouho vydrží a řekla bych, že jsou celkem nesmývatelné. Rozhodně se neobtiskávají a na rtech jakoby hezky uschnou. Možná někoho můžou vysušovat, pak je ideální pod ně nanést balzám. Já nejčastěji nosím odstín Push-up, který podle mě bude slušet všem a je krásný v každém ročním období.


POWDER BLUSH
Samozřejmě mi doma nechybí ani odstín Taupe, ale jeho obal vypadá vážně šíleně a absolutně nefotogenicky 😁 Ukazuji tedy tyhle dvě tvářenky, které jsou opravdu krásně pigmentované, bohužel na tváři nevydrží celý den a je nutné je nanést přes den znovu. Ale odstíny jsou to moc pěkné, tvářenky nijak nepráší a je to takový hezký střed.


MATTE LIP CREAM
Tyhle malinké rtěnky absolutně miluju a nosím je každodenně. Jsou výborné, krásně matné, dlouho vydrží a nevysušují. Odstín Abu Dhabi mám už po druhé, protože se v něm hrozně dobře cítím a přirostl mi k srdci. Ale odstín London mu hodně šlape na paty, hlavně teď na podzim! Stockholm je taková barvička když mám chuť na něco víc holčičího, ale i tak je to pořád hezky nositelná barva.


A co máte od Nyxu vy? 👀😊

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3