ANABELLE MINERALS ŠTĚTCE

By K. - 12:32

Protože Adámek už hodinu a půl doma spinká, mám čas vám napsat o těchto úžasných štětcích, ze kterých jsem nadšená. Včera jsme byli na očkování a dnes pomalinku začneme s příkrmy a jak říkám já, teď snad poprvé po porodu spí doma hodinu a půl, neuvěřitelný 😊 Mohlo by mu to tak zůstat, protože každý den s ním jezdit aby se prospal je docela na nic, takhle mám alespoň čas něco udělat. Ale dost okecávání, jdeme na štětce!


Protože jsem doma měla už vážně stoleté štětce, rozhodla jsem se právě pro Annabelle protože jsem na ně slyšela skvělé ohlasy. Jsou za vážně super cenu, navíc jsou z hypoalergenních materiálů a mají velmi kvalitní syntetické štětiny. Já si prozatím koupila na vyzkoušení tři, ale už teď mi je jasné, že v nákupu budu pokračovat, protože jsou vážně perfektní!


Pořídila jsem si zkosený na tvářenku,  který je velmi praktický i na konturování. Štětec je tak akorát velký a hezky padne do ruky. Štětiny mají hezký tvar, který skvěle na obličej sedne a moc hezky se sním pracuje. Samozřejmě je neuvěřitelně heboučký a produkt umí krásně nanášet. Jsem z něho nadšená! Další štěteček je blendící na oční stíny, ten je také krásně hebký, ale trošku mi vadí delší štětiny které mají tendenci se ohýbat, ale i tak štěteček funguje hezky. Jen by mi vyhovoval kdyby měl kratší štětinky. A posledním je takový zajímavý štětec na oční stíny, je plochý a zkosený a oči se s ním dají opravdu krásně líčit. Je vhodný klidně i na spodní linii řas, kam chcete stín dát. Je dobrý jak na klasické stínování očí tak i kouřovky. Za tyhle tři štětce jsem dala necelou pětistovku a jsou vážně skvělý. Další várku jsem koupila mamce pod stromeček 🎄

A co vy, jaké používáte štětce?

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3