WEEK 43#

By K. - 17:33

Krásné nedělní odpoledne, doufám, že jste si víkend pořádně užili. My to měli poklidné, protože v tomhle počasí se nic moc dělat nedá a nejlíp se leží v posteli, takže jsme se váleli všichni tři 😊 Dneska tady pro vás mám co jsme zažili v týdnu, příjemné čtení! 😇

PONDĚLÍ
Jeli jsme vrátit tu bundu do Zootu, protože bych s ní stejně spokojená nebyla a necítila jsem se v ní dobře. Stejně mám ale takhle na podzim a zimu na ty různé kabátky prostě závislost. Beru to tak, že jde vidět hlavně ta bunda a utváří to celkový outfit, takže se bojím, že ještě potřebuji nějaký kabát 😁 Adámkovi jsme konečně zajeli koupit Lodger capáčky a čepičku. Chtěli jsme teda Elodie details, ale byly hrozně malinký. Tak má nakonec se sovičkou.

ÚTERÝ
Jeli jsme s Adámkem na očkování, ale málem jsme ho nestihli, protože manžel myslel, že tam doktorka je do půl 3 a byla do půl 2. Naštěstí je to známá a měla ten den hodně dětí, takže jsme to stihli. Adámek tam šíleně plakal, ale spíš kvůli tomu, že usnul v autě a pak jsme ho probudili a lekl se novýho prostředí a lidí. To samotný očkování byla rychlovka, ale řeknu vám, já brečela víc jak on 😀 Bylo mi ho chudinky hrozně líto, proč to nefunguje tak, že by to šlo mlíkem? 😄 Jinak ho doktorka moc chválila a dívala se mu do pusinky, tak říkám "podívej se detailně jestli už mu nerostou zoubky" a ona že joo, fakt. Tak už nám rostou, ale zatím to zvládá hezky. A přitom už je na dásničce cítím docela ostrý, takže lezou pořádně. Hned jsem se vyzbrojila homeopatikama, dostali jsme gel a zdá se, že společně s úžasným kousátkem žirafy Sophie to všechno zabírá 💙 Ještě mám když tak v záloze mu potírat dásničky šalvějovým nebo heřmánkovým čajíkem.


STŘEDA
Pršelo, takže jsme nešli ani ven, ale Adámek stejně usnul u prsa. Poprvé spinkal do půl 10, neuvěřitelný. Za celých pět měsíců jsem se probudila dřív jak on 😀 A já šla k nové kadeřnici, konečně. S kadeřnicemi je to boj, já už toho vyzkoušela tolik.. Několik barev, střihů - dokonce jsem byla na ježka a měla vyholenou půlku hlavy, drahé kadeřnice atd. Chodila jsem několik let ke známé, ale ta začala strašně šidit a flákala to. Stříhala dobře, ale dělala mi melír barvou která vydržela asi dva týdny a já měla spíš flekaté vlasy. A hlavně si pokaždé účtovala jiné peníze. Takže jsem si řekla, že je mi 24, mám manžela a dítě a chci k sakru stálou kadeřnici! 😄 Která bude vědět co chci a budeme dělat pořád do stejné a udržovat to. A já ji našla, udělala mi perfektní melír, hezky ostříhala, nicméně příště řeknu že chci míň a byla moc šikovná. Příště ještě doladíme nějaké ty flíčky od minulých barev a nemá problém i různě přelivovat a tak. Zkrátka konečně je ze mě zase blondýna na co jsem byla vždycky zvyklá, cítím se teď taková upravená a konečně to nějak vypadá. Navíc jsem dostala úžasný typ na vlasovou přírodní kosmetiku a budu si ji přát na Vánoce 😊

ČTVRTEK
Na procházku jsme šli až společně všichni tři a zašli si do naší raw cukrárny, kde už jsme měli výborné dortíky, ale já manželovi nevěřila, že jsou zdravé. Vybrali jsme si hned tři a všechny byly naprosto boží. Mrkvový a rybízový raw bezlepkový dortík a čokoládový cheesecake. Já si ještě dala jablečný horký fresh se skořicí a pošmákla si na procházce 😻 Odpoledne jsme se jeli projet a Adámek se pořádně vyspinkal v autě.


PÁTEK
Chtěli jsme zajet vrátit boty do Humanicu, protože se mi nelíbili, objednávala jsem je totiž přes eshop. A navíc mi došli krásné šedé z Eobuv.cz. Řeknu vám sehnat klasické a elegantní boty v minimalistickém stylu je pěkný oříšek. Jenže v Olympii byla vyhlášená bomba, takže jsme nemohli ani odbočit z dálnice a všude byly šílený kolony. Takže, fakt vtipný. Adámek nám stejně usnul v autě, tak se aspoň hezky prospal. K večeři jsme si udělali našeho oblíbeného lososa a batáty a křupky z cizrny, které miluju 💓Místo chipsů skvělá zdravá varianta!

SOBOTA
Umývala jsem si vlasy novou kosmetikou L´oreal na kterou budu psát recenzi. Jeli jsme k našim a projet se i společně s dědou, protože malej to zase zalomil 😊 On nám spí jen v autě a večer doma. Pak už jsme zbytek dne trávili doma a večer koukali na Stardance, vlastně jen na konec - Adámek vůbec nechtěl usnout a pořád brebentil.. 


NEDĚLE
Ze změny času jsem měla hrůzu a právem, Adámek samozřejmě vstával na svou hodinu, takže místo o půl 9 už o půl 8 a fakt se těším na večer. Vždycky mi ty změny času byli jedno, ale teď s malým mi to vadí dost, protože to miminko vnímá každou hodinu, nebo teda alespoň náš Adámek v sobě má vnitřní hodiny 😊 Chtěla jsem se zajet podívat do Lindexu, když mají ty 20% slevy, ale vlastně jsou obchody zavřené a na eshopu už bylo všechno vyprodané. Všude se mluví jen o tom, že už máme sto let - třeba právě teď v rádiu, kdy já sedím vzadu a píšu tenhle článek, udělala jsem si pojízdnou kancelář 👍

Tento týden byl docela záživný jak si tak dohromady čtu, tak užívejte zbytek víkendu 💓

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3