THEBALM TVÁŘENKY & ROZJASŇOVAČE

By K. - 8:38

Dnes pro vás mám recenzi mé sbírky od skvělé značky theBalm. Mají nejen rozkošné obaly, ale hlavně skvělé produkty, které prostě zbožňuji a hodlám kupovat nové a nové věci 💕 Když se řekne theBalm, nejvíc si vybavím kosmetiku na pleť a právě o té dneska bude článek.


Bronzer Bahama Mama je podle mě naprostá klasika, kterou prostě musíte mít. Hot Mama se velice podobá odstínu Orgasm od Narsu a Down Boy jsem si koupila na jaře, protože jsem měla chuť na růžovku. Dva rozjasňovače Mary-Lou a Bonnie-Lou jsou ty nejlepší co jsem kdy vyzkoušela a že jich bylo!


theBalm Bahama Mama
Podle mě bronzer který bude slušet všem. Má nádhernou a přirozenou barvu a na konturování je výborný. V létě jsem ho používala skoro na celý obličej i jako tvářenku a velice ráda po něm sáhnu i jako oční stíny. Je to prostě neuvěřitelně variabilní produkt, který nesmí ve sbírce chybět.

theBalm Hot Mama
Je krásná růžovo-zlatá tvářenka, která se hodí do jakéhokoliv počasí a ročního období. Sluší naprosto všem a vydrží v klidu celý den. Na mě je poslední dobou hodně růžová, ale věřím tomu, že na jaře si mě zase získá.

theBalm Down Boy
Totální slaďárna, ale přesto to není úplně výrazná barva a dá se hezky nosit. Přehnat s ní to jde lehce, takže opatrně se štětcem. Opět mám problém, že teď mě na mou opálenou pleť růžové odstíny nebaví, ale věřím, že v zimě a hlavně na jaře si ji zase oblíbím. Tvářenka je matná a sametová.theBalm Mary-Lou manizer
Tenhle rozjasňovač je naprostá klasika, kterou musíte mít. Podle mě nejznámější produkt téhle značky a rozhodně právem. Má nádhernou stříbrno-zlatou barvu a krásně se leskne. Dá se použít třeba i na bronzer Bahama Mama a dostanete luxusní efekt nebo i jako oční stíny. Já ho velice ráda používám na projasnění očí a obočí a nad rty, vlastně i na nos. Tenhle odstín se mi na mě nejvíc líbí na jaře a v zimě, kdy jsem trošku světlejší a krásně mi ladí s pletí.

theBalm Bonnie-Lou manizer
Dlouho jsem hledala jaký rozjasňovač si zase pořídím a zase jsem skončila tady. A jo, mám zálusk i na Betty-Lou 😁 Tenhle odstín jsem prostě potřebovala, je ideální na ten přechod z léta na podzim a zimu. Má nádherný lesk a jsem z něho šíleně nadšená, ten efekt je prostě úžasný. Rozhodně doporučuji! Bohužel tenhle odstín neměli v Douglas, takže jsem objednávala z oficiálního webu.


Používáte theBalm a jaké jsou vaše nejoblíbenější produkty od této roztomilé značky? 👀

  • Share:

You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji ti za milý komentář! <3